Aydınlar Mah. Ece Sok. 16/A
Çankaya - Ankara / Türkiye
0.(312) 482 1 222 PBX
444 6 995
info@europatrans.com.tr
destek@europatrans.com.tr

Savaşçı final bölümü: Leyla’ın şeytani hamlesi | Savaşçı final bölümü izle

Savaşçı final bölümü: Leyla'ın şeytani hamlesi | Savaşçı final bölümü izle

Savaşçı sezon finali bölümü (48. bölüm), 10 Haziran akşamı yayınlanacak. Sezon finali bölümünde Leyla‘nın neler planladığı öğrenilecek ve ekibin bu alçakça plan karşısında neler yapacağı bu akşamki sezon finali bölümünde ortaya çıkacak. Savaşçı sezon finali bölümü (48. bölüm) izleyicileri sezon finalini çok büyük bir heyecanla bekliyor. Savaşçı sezon finali, 10 Haziran akşamı Fox TV’de seyircileriyle buluşacak.

Fox Tv ‘nin pazar gecelerinin vazgeçilmezi haline getirdiği dizisi Savaşçı 48. bölüm ile bu akşam oldukça heyecanlı bir sezon finali ile seyircilerle buluşacak. Savaşçı sezon finali bölümü gerçekten oldukça heyecanlı. Leyla şeytani planını devreye sokuyor. Dizinin takipçileri için izleme linki haberimizde. Savaşçı 48. bölüm seyircileri şoke edecek ve adeta ekranlara kilitleyecek. Savaşçı seyircileri bu hafta yayınlanan sezon finali bölümünde neler olduğunu görmek için çok büyük bir heyecanla bekliyor.

Savaşçı dizisi 10 Haziran pazar akşamı 48. bölümüyle sezon finaline girecek. Her anı büyük bir heyecanla dolu olan Savaşçı sezon finali bölümünde izleyenleri şoke edecek sahneler var. Savaşçı sezon finalinde öldüğü sanılan Leyla’nın ortadan kaybolması herkesin kafasını karıştırıyor. Bu süreçte Kopuz Albay, Leyla’yla ilgili çok önemli bilgiler öğrenir. Ancak Seyfi’den gelen bir istihbarat Leyla’nın en başta Yüzbaşı Kağan gelmek üzere, Kılıç Timi’ne karşı bir saldırı hazırlığı içerisinde olduğu ihtimalini yükseltir. Bağlantılı olduğu grubun yönlendirmesi sonucu Leyla şeytani planını yürütmeye başlar.

Leyla’nın bu hamlesi sadece Kağan’ın değil, Kutalmış Paşa, Albay Kopuz ve Kılıç Timi’nin diğer üyelerinin de hayatında gerçekten çok büyük kırılmalara sebep olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir