Aydınlar Mah. Ece Sok. 16/A
Çankaya - Ankara / Türkiye
0.(312) 482 1 222 PBX
444 6 995
info@europatrans.com.tr
destek@europatrans.com.tr

Merve Boluğur kötü anılarından teker teker kurtuluyor!

Merve Boluğur kötü anılarından teker teker kurtuluyor!

Ankara Evden Eve Nakliyat Europatrans ekibi olarak Merve Boluğur’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız bu süreci kısa zamanda atlatır. Tabii bu haberde bahsi geçen şeylerin sadece iddialar olduğunu unutmuyoruz. Temennimiz bu iddiaların gerçek olmaması yönünde.

Merve Boluğur, 2 yıllık eşi Murat Dalkılıç‘tan boşanmasının sonrasında zor bir süreç geçiriyor.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, 2015 Ağustosunda oldukça şık bir düğün töreniyle dünyaevine girmişlerdi. Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti daha sonra şaşırtıcı bir şekilde boşanma kararı aldıklarını duyurdu ve Eylül 2017’de evliliklerini bitirdiler.

Boşanmanın ardından zor bir süreçten geçen Merve Boluğur, kendisini televizyon ekranlarından uzak tutuyor. Geçtiğimiz aylarda, Merve Boluğur’un ayrılık sebebiyle saçkıran olduğu ve destek aldığı iddia edilmişti.

KÖTÜ ANILARINI SİLDİREN YÖNTEMLER DENİYOR

Yine iddialara göre Merve Boluğur, boşanma sürecini atlatmak için destek almaya devam ediyor. Ancak bu sefer başvurduğu yöntem alışılagelmiş yöntemlerden biraz farklı. Geçmişi unutmak isteyen Merve Boluğur, ‘kötü anıları sildiren‘ yönteme başvurduğu iddia edildi. Oyuncunun başvurduğu bu yöntem ise akıllara Sil Baştan (Eternal Sunshine Of Spotless Mind) filmini getiriyor.

Murat Dalkılıç ise gayet normal bir şekilde hayatına devam ediyor. Meşhur sanatçı Murat Dalkılıç aralık ayından beri oyuncu Hande Erçel‘le görüşüyor.

Bu arada hazır lafı açılmışken, Sil Baştan filmini de izlemenizi tavsiye ederiz. Fragmanını buraya bırakalım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir