Ev Eşya Depolama

Eşyalarınızı bazı durumlarda güvenli bir ortam içerisinde muhafaza etmek isteyebilirsiniz. Sizlere bu konuda profesyonel olarak destek sağlayan şirketimiz kullanmadığınız eşyaları veya atmaya kıyamadığınız, sizler için manevi değeri yüksek olan eşyaları güvenli bir ortam içerisinde depolamaktadır. Depomuz yangın, deprem, sel, su baskını, hırsızlık, terör gibi tüm olumsuzluk durumlara karşı güvence altında korunması sağlanan bir depoda muhafaza etmekteyiz.

Oda tipi depo odalardan oluşan depomuz son derece güvenlidir. Güvenlik görevlileri tarafından korunan ve kamera sistemiyle 7/24 izlenen bir ortamda kimler eşyasını muhafaza etmek istemez ki. Depolama öncesinde firmamıza 1-2 iş günü içerisinde ulaştığınız taktirde sizlerin evinize gelecek olan eksperimiz tüm eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme sonunda müşterimizden ne kadar süre ile eşyalarının depolanacağını, kaç kişilik personelin eşyalarınızı taşıyacağı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi ve anlaşma sağlanması halinde sigorta kapsamı içerisinde eşyalarınızın muhafaza edilmesinin sağlanması için eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu yere gelir.

Depoya götürülecek olan eşyalar sanki burada yıllar boyu kalacak şekilde düşünülerek en iyi ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlemesi yapılır. Genel olarak depolama işlemlerimizde kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, koli, bant, ip vb. malzemeler kullanarak eşyalarınızın paketleme işlemi yapmaktayız. Düzgün bir şekilde paketlenen eşyalar personellerimiz tarafından aracımıza yüklenir ve talep ederse müşterimizin eşliğinde eşyalarınız depomuza personellerimiz tarafından konulur. Depo odalara konulan her bir eşya barkot etiketleri ile numaralandırılarak envanter listesi çıkarılır.

Eşya depomuz oldukça temiz bir ortam içerisinde olup 10-15 gün aralıklar ile dışarıdan anlaşmalı çalışmış olduğumuz temizlik şirketleri tarafından rutin olarak temizliği yapılmaktadır. Ev, ofis, büro eşya depolama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

Lütfen tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Sizi Arayalım

Lütfen tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

TOP