Aydınlar Mah. Ece Sok. 16/A
Çankaya - Ankara / Türkiye
0.(312) 482 1 222 PBX
444 6 995
info@europatrans.com.tr
destek@europatrans.com.tr

Blog


Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sistemini TRT World yayınında dünyaya anlatacak

Ankara Evden Eve Nakliyat olarak seçim sonuçlarının ülkemize huzur getirmesini temenni ediyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi‘ni, TRT 1, TRT Haber ve TRT World‘ün ortak yayını olan “Seçim Özel” programında tüm dünyaya anlatacak.

İSTANBUL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT 1, TRT Haber ve TRT World‘ün ortak yayını olan “Seçim Özel” programına katılacak ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlatacak.

TRT World‘ün yaptığı açıklamada, sunucu Ayça Aydoğdu‘nun yöneteceği “Seçim Özel” programının, TRT World stüdyolarından gerçekleştirileceği belirtildi.

TRT 1, TRT Haber ve TRT World‘ün ortak olarak yayınlayacağı program, saat 22.50‘de başlayacak.

Programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi‘ni grafiklerle anlatacak ve yeni sistemin uluslararası ilişkilerde Türkiye’ye ne gibi fırsatlar sunacağından bahsedecek.


Ankara'daki Sahte Seçim Broşürleri
Türkiye |
22 Haziran 2018

Ankara’daki Sahte Seçim Broşürleri

Ankara Evden Eve Nakliyat Europatrans ekibi olarak seçim sonuçlarının vatanımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Ankara’da etrafa dağıtılmış olan CHP, İyi Parti ve HDP’nin logolarının üzerinde bulunduğu broşürler halk tarafından büyük...


Seçim Yasakları Nelerdir?
Türkiye |
20 Haziran 2018

Seçim Yasakları Nelerdir?

Ankara Evden Eve Nakliyat ekibi olarak seçim sonuçlarının ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin kanunlara uygun ve...


Toplam 10 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...10...Son »