thumbs-iconTürkiye ve Tüm Avrupa Bölgelerine Nakliyat

clock-iconBireysel ve Kurumsal Hizmet 09:00 - 19:00

page-banner

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYE

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYE

Asansörlü Evden Eve Nakliye

Asansörlü evden eve nakliyat taşıma sistemi yüksek katlı veya kamyonun bina girişine uygun şekilde park edilmediği yerlerde devreye giren harika bir sistemdir. Ankara, İzmir ve İstanbul gibi şehirlerde artık yaygın olan bu hizmet taşıma işini hem kolaylaştırır hem de eşyanın zarar görme riskini en aza indirir.

Yük asansörü taşınacak evin balkon ya da camına yerleştirilir. Evin içerisindeki ekip eşyaları paketler ve asansör aracılığı ile kamyona yüklenmesi için aşağıya indirir. 15.kata kadar çok rahatlıkla bu işlem yapılır. Zamandan ve çalışılacak personel sayısından tasarruf edilir. Özellikle beyaz eşyaların bina içerisinde dar olması sebebiyle zarar görmesi ve elektronik eşyaların hassasiyetinden kaynaklanan riskler önlenir.

Asansörlü taşıma işlemi normal insan gücü ile taşımaya göre çok az daha maliyetli olmaktadır fakat oluşabilecek zararlar en aza ineceği kesindir.

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatları normal bir taşınma fiyatına göre %25 daha fazladır. Ama asansörlü taşımacılığın eşyanıza verebileceği zarar %1 diyebiliriz. Deneyimli taşıma personelimiz ve son model asansör araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneline asansörlü taşıma hizmeti sunan Europa Trans taşıma hizmetlerinde olan ciddiyetin değerini biliyor sizlere en uygun çözümler üretmeye devam ediyor.

Asansörlü Nakliyat İle Neler Taşınır?

Asansörlü evden eve nakliyat sistemi sadece ev eşyası değil, ofis eşyaları, inşaat malzemeleri, ağır türde olan güç kaynakları, bilgisayar bilgi sistemleri, para kasası gibi buna benzer bir çok ağır türdeki olan tüm eşyaları bu teknoloji sayesinde taşıyabilmek mümkündür. Eşya depolama hizmeti ile kusursuz depolama hizmeti de alabilirsiniz.

Neden Asansörlü Nakliyat Tercih Edilmelidir?

1) Asansörlü taşıma sistemi olmadan bina içerisinde nakliyat personelleri tarafından taşınan eşyaların zarar görme olasılığı bir nebze olsa vardır. Bina içinde eşyalar taşınırken eşyanın sağa sola çarpıp düşmesi, kırılması ve ezilmesi gibi bir takım ihtimaller vardır. Bu ihtimallere yer vermemek için asansörlü nakliye hizmeti tam size göre bir hizmet alanıdır.
2) Bina katlarından elemanlarımız tarafından eşyalar indirilmeden sadece asansörlü taşıma sistemine yer verildiğinden dolayı hiç bir zaman kaybına uğramadan, asansörle güvenilir bir sistem olduğundan eşyalar hızlı bir şekilde araca yüklenir.
3) Tamamen çevrecidir. Bina içinde oturan komşularınızı rahatsız etmez. Hızlı bir şekilde, eşyanıza zarar verilmeden eşyaların araçlara tahliyesi yapılır.
4) Tüm eşyalarınız sigorta kapsamı altında taşınmaktadır.

Fiyat Teklifi Almak İstiyorum

sep-icon Hizmet Alanlarımız

EVDEN EVE NAKLİYAT EUROPATRANS ANKARA

Evden eve nakliyat hizmeti mi arıyorsunuz yada Asansörlü Evden Eve Nakliye hizmeti veren bir firmaya mı ihtiyacınız var? O halde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Asansörlü Evden Eve Nakliye firması Europatrans yılların verdiği bilgi ve birikim ile siz değerli müşterilerine kaliteli hizmetini sunmayı bekliyor. Evden eve nakliyat hizmeti almak için yapmanız gerekenler çok basit;

  1.  Evden eve nakliyat hizmeti almak için dilerseniz Asansörlü Evden Eve Nakliye firmamıza ait Europatrans.com sitemizden ‘fiyat teklifi al’ butonuna tıklayın böylelikle hem size uygun nakliyat fiyatlarını öğrenebilirsiniz hem de iyi bir nakliyat hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz. Asansörlü Evden Eve Nakliye  firması Europatrans evden eve nakliyat konusundaki tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize nakliyat hizmeti vermek için daima hizmete büyük nakliyat filosu ve güler yüzlü personeliyle daima hazırdır.
  2. Evden eve nakliyat hizmeti almak için bir diğer yöntem bizi iletişim numaramız olan: 0312 488 1222 nolu telefonumuzu arayıp, taşınacak olan eviniz ve yeni taşınacak eviniz hakkında eşya miktarı, evlerin konumları, bulunduğu katlar ve asansörlü nakliyat hizmetine uygun olup olmadığı konusunda bilgilendirme yaparsanız siz özel fiyat anında çıkarılır ve bilgilendirilirsiniz. Gerekli bir kaç işlemin ardından hemen evden eve nakliyat hizmeti için ekiplerimiz sizin için devreye girer ve taşınma işlemleriniz istediğini zamanda hızla başlatılır.
Neden Europatrans ? Teşekkür Belgelerimiz Ara: 0312 482 1222

UZMAN TECRÜBELİ EKİP

Çalışanlarımızın hepsi kendi personelimiz olup işinde uzmandır.

SON TEKNOLOJİ EKİPMAN

En yeni nesil ambalaj ve paketleme sistemini kullanıyoruz.

HIZLI VE ZAMANINDA

Söz verdiğimiz şekilde sigortalı zamanında ulaşımı sağlıyoruz.

sep-iconSorunsuz Taşıma

Kalifiye personelimiz taşınmanızı hızlı ve pratik şekilde kolaylaştırır ve eşyalarınız hiç bir zarar gördemeden gideceği yere teslim edilir.

sep-icon

Beklentilerin üstünde hizmet anlayaşı...

Europatrans olarak Türkiye'nin tüm bölgelerine taşıma hizmeti sunan şirketimiz ayrıca Avrupa şehirlerinede hizmet vermektedir. Firmamız T.C. Ulaştırma Bakanlığı'nın verdiği yetki belgelerine sahiptir. Europatrans taşıma sektöründe beklentilerin üzerinde hizmet verir.

medical Ücretsiz Ekspertiz

airline Yeni Model Araçlar

school Kalifiye Personel

auto-mobile Sözleşmeli Taşıma

fitness Sigortalı Hizmet

airline Kaliteli Ambalaj

Müşteri Yorumları

sep-icon Taşıma Yetki Belgelerimiz

Europa Trans Ankara Nakliyat - Ankara Evden Eve Nakliyat - Kurumsal Nakliyat

Evden Eve Nakliyat ‘da hizmette çığır açan Asansörlü Evden Eve Nakliye firması Europatrans  yeni hayatınızı istediğiniz yere istediğiniz zaman taşımak için daima hizmete hazır olarak beklemektedir. Asansörlü Evden Eve Nakliye firmasıEuropatrans ekibi sizlerin sorunsuz bir nakliyat işlemi gerçekleştirmesi için gereken her türlü desteği sağlamaktadır. Evden eve nakliyat ister şehir içi taşımacılık, istersenizde şehir dışı taşımacılık için her türlü isteğiniz doğrultusunda tarafımızdan şekillendirilebilmektedir. Asansörlü Evden Eve Nakliye firması Europatrans’ın evden eve nakliyat hizmetindeki ayrıcalıkları bunlarla da bitmiyor. Dilerseniz Türkiye’den Avrupa’nın tüm ülkelerine taşınmanızı sağlayabiliriz. İster evinizi ister iş yerinizi taşıyoruz. Europatrans evden eve nakliyat firmamıza ulaşmak ve kaliteli hizmetin keyfini sürmek için aşağıdaki numaradan bizi arayabilirsiniz.

satisfied-customer

brush

40 Uzman Personel

building

brush

2500 Üzeri Ev Taşıma Referansı

clever-employee

brush

13 Taşıma Aracı

office

brush

50'den Fazla Kurum Referansı

sep-iconBASINDA ÇIKAN HABERLERİMİZ

Diğer Habeler >>

20 Kata Kadar Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma sistemi ile riski en aza indirin...

Ankara nakliyat şirketimiz asansörlü taşımacılık sistemiyle son yıllarda tüm nakliyeciler tarafından oldukça fazla kullanılan sistem özelliğini haline gelmiştir. 20 Kata kadar çıkabilen asansörlü sistemimiz ile hiçbir eşya parçası zarar görmeden yüksek katlarda bulunan evinizden alınıyor ve personellerimiz tarafından araçlarımıza eşyalarınız yüklenir. Bu sistemi tercih ederek risk payının oldukça az taşımacılık seçeneğini tercih etmiş olursunuz. Binanızın önünde müsait bir alan üzerine kurulan asansör bulunduğunuz kata kadar çıkarılarak eşyaların balkon veya salon camından aşağıya doğru indirilmesi işlemine denilmektedir.

Ankara Europa Trans nakliye şirketi olarak toplamda 4 adet asansörümüz ile Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinden gelen taşımacılık taleplerini karşılamaya devam etmekteyiz. Firmamızda bulunan tüm asansörlü eşya taşımacılık ekipmanları son sistem otomatik düzeye sahip ekipmanlar arasındadır. Sizlerde eşya taşımacılığı hizmetlerinde sorunsuz düzeyde nakliye hizmeti almak için özellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimiz asansörlü nakliyat hizmetini tercih etmeleridir. Daha fazla bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

europatrans asansörlü nakliyat ankara

sep-iconReferanslarımız

Biz Sizi Arayalım